0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار۲ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International Clubs
AFC Champions League, Knockout stage
Guangzhou Evergrande
۲
۱
Shandong Luneng
Finished
۱۶:۳۰
Kashima Antlers
۱
۰
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۳۰
International
Copa America, Group C
Japan
۰
۴
Chile
Finished
۰۳:۳۰
International
World Cup, Women, Group C
Italy
-
-
Brazil
inprogress
۲۳:۳۰
Jamaica
-
-
Australia
inprogress
۲۳:۳۰
International Youth
U21 European Championship, Group C
England
-
-
France
inprogress
۲۳:۳۰
Romania
۴
۱
Croatia
Finished
۲۱:۰۰
Finland
Veikkausliiga
FC Lahti
۱
۲
Rovaniemi PS
Finished
۲۰:۰۰
Hifk
۱
۰
Seinajoen JK
Finished
۲۰:۰۰
Malaysia
Super League
Pahang FA
۲
۰
Pknp FC
Finished
۱۷:۳۰
Petaling Jaya City FC
۱
۰
KL Felda United FC
Finished
۱۷:۳۰
Perak Tbg FC
۳
۱
Terengganu FA
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Pkns FC
۲
۳
Kedah
Finished
۱۷:۳۰
Estonia
Premium Liiga
FC Flora Tallinn
۰
۱
Nomme Kalju FC
Finished
۲۱:۰۰
Viljandi JK Tulevik
۲
۰
Maardu Linnameeskond
Finished
۲۰:۳۰
Tartu JK Tammeka
۲
۰
JK Tallinna Kalev
Finished
۲۰:۳۰
International
CONCACAF Gold Cup, Group C
Curacao
۰
۱
EL Salvador
Finished
۰۳:۳۰
Jamaica
۳
۲
Honduras
Finished
۰۶:۰۰
International Clubs
Club Friendly Games
PFC CSKA Sofia
۳
۰
FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Finished
۱۲:۳۰
SK Slovan Bratislava
۱
۱
1 FC Slovacko
Finished
۱۹:۳۰
FC Orenburg
۰
۱
FC Cfr 1907 Cluj
Finished
۱۹:۳۰
MFK Ruzomberok
۳
۳
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
Finished
۲۰:۳۰
Spartak Trnava FC
۲
۰
KFC Komarno
Finished
۱۹:۳۰
FC CSKA 1948 Sofia
۴
۰
FC Strumska Slava
Finished
۱۹:۰۰
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
-
-
MFK Ruzomberok
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
International
International Friendly Games, Women
Estonia
۰
۱
Belarus
Finished
۱۹:۰۰
Iceland
Urvalsdeild
Stjarnan Gardabaer
-
-
Breidablik Kopavogur
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
International Clubs
AFC Cup, Knockout stage
Ceres-Negros FC
۱
۱
HA Noi FC
Finished
۱۶:۰۰
Al-Jaish SC (SYR)
۳
۰
AL Jazeera Club Amman
Finished
۲۰:۴۵
Brazil
Brasileiro Serie C, Group A
Globo FC RN
۳
۳
Santa Cruz FC PE
Finished
۰۳:۳۰
Nautico PE
-
-
Botafogo FC PB
بازی شروع نشده است
۰۲:۰۰
Indonesia
Liga 1
Persib Bandung
۱
۱
Tira-Persikabo
Finished
۱۶:۰۰
Perseru Badak Lampung FC
-
-
Psis Semarang
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Madura United
-
-
PSS Sleman
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Persija Jakarta
-
-
Pusamania Borneo FC
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Persipura Jayapura
-
-
PSM Makassar
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Semen Padang FC
-
-
Tira-Persikabo
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Bhayangkara FC
-
-
Persela Lamongan
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Persepar Kalteng Putra
-
-
Bali United Pusam
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Persebaya Surabaya
-
-
Barito Putera
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Arema FC
-
-
Persib Bandung
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
International
UEFA Regions Cup
Bavarian Fa
-
-
Ligue De Normandie
Finished
۲۱:۱۵
Slovak Western Region
۱
۳
Istanbul Region
Finished
۱۶:۳۰
South Region Russia
-
-
Dolnoslaski
Finished
۲۱:۱۵
Hradec Kralove Kfs
۰
۳
Castilla Leon Region
Finished
۱۶:۳۰
Russia
Moscow Championship
Sokol Moscow
-
-
Kuntsevo
Finished
۱۹:۱۰
Torpedo-m
-
-
Tsentavr Moscow
Finished
۱۷:۳۰
Russia
Zone Chernozemeye
Fakel-m Voronezh
-
-
Atom Novovoronezh
Finished
۱۹:۳۰
Australia
Sunshine Coast Premier League
Noosa Lions
۴
۱
Buderim Wanderers FC
Finished
۱۵:۰۰
Russia
Zone Moscow
FC FSM
-
-
FK Rosich
Finished
۱۷:۳۰
SSH 75
۹
۲
FC Smena Komsomolsk-na-Amure
Finished
۱۳:۳۰
FK Sportakademklub Moscow
۵
۰
Trudovye Rezervy
Finished
۱۶:۳۰
Burevestnik
-
-
Fc Express
Finished
۱۸:۳۰
Vulkan
-
-
Zelenograd
inprogress
۱۴:۳۰
FC Zenit Moscow
-
-
Ararat Moscow
inprogress
۱۵:۳۰
FC Strogino-M
-
-
Setun Kuntsevo
inprogress
۱۹:۳۰
Sweden Amateur
U19 Division 1, Svealand
Enskede IK
-
-
IFK Aspudden
inprogress
۲۲:۳۰
International Youth
U19 Czech-Slovak Cup
Slovan Bratislava
۴
۰
Slavia Prague
Finished
۱۶:۰۰
Denmark Amateur
U21
B1908
-
-
Hundested Ik
Finished
۲۱:۳۰
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 2
Club Latino Espanol
-
-
Atlantis Fc/Akatemia
Finished
۲۱:۴۵
MPS/Atletico Malmi
-
-
TiPS
Finished
۲۰:۴۵
Australia
Sunshine Coast Premier League Reserve
Noosa Lions FC
۵
۱
Buderim Wanderers FC
Finished
۱۳:۰۰
Russia
Zone Golden Ring
Spartak Kostroma
-
-
Shinnik-M Yaroslavl
Finished
۱۹:۳۰
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 3
Joki
-
-
Pkku
Finished
۲۱:۰۰
Uruguay
U19 League
Liverpool Montevideo
-
-
Defensor Sporting
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Ukraine
Vyscha League Chernivtsi Region
Fc Chagor
-
-
FC Voloka
inprogress
۱۹:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید